Strona główna
COP24 – wydarzenia związane z geotermią w Polsce

COP24 – wydarzenia związane z geotermią w Polsce

Side eventy (wydarzenia towarzyszące) podczas COP24 w Katowicach

Tematyka geotermalna będzie poruszana w trakcie kilku wydarzeń towarzyszących podczas COP24. Kontekstem będzie możliwa rola wykorzystania ciepła Ziemi w łagodzeniu zmian klimatycznych.

Podajemy terminy tych wydarzeń, zachęcamy Państwa do zainteresowania i uczestnictwa (warunkiem jest wcześniejsza rejestracja na COP24, członkowie PSG mieli taką możliwość).

11.12.2018 w godzinach 11:30 – 13:00, sala Pieniny: Stronger together – panel dyskusyjny. Przedstawicielem branży geotermalnej będzie Beata Kępińska – członek Zarządu IGA i prezes PSG

11.12.2018 w godzinach 17.30 – 18.45 podczas sesji w Pawilonie Polskim  Czyste, innowacyjne technologie będzie mowa o innowacyjnych technologiach dla ochrony klimatu. Weźmie w niej czynny udział przedstawiciele PEC Geotermia Podhalańska S.A.

13.12.2018 w godzinach 17:00 – 18:00 odbędzie się wydarzenie organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne: Geothermal energy in Poland – perspectives of use in low-emission heating for climate change mitigation and sustainable development. Jest to jedyne wydarzenie podczas COP24 w całości poświęcone geotermii w Polsce.

Zapraszamy Państwa do zainteresowania i udziału, szczególnie w wydarzeniu w dniu 13.12.2018 dotyczącym geotermii w Polsce.

Detale dotyczące eventów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej: https://seors.unfccc.int/seors/reports/events_list.html, a wydarzenia w Pawilonie Polskim opisane są tutaj: https://cop24.gov.pl/pl/konferencja/agenda/polski-pawilon/

Zarząd PSG

 

informacja o VII Ogólnopolskim Kongrersie Geotermalnym

   W PSG Zyskujesz:

  • udział w największej krajowej grupie ekspertów codziennie tworzących geotermię w Polsce
  • członkostwo IGA i EGEC
  • zniżki na kongresy i eventy PSG, EGEC i IGA
  • wsparcie udziału w konferencjach
  • dostęp do newsletterów i raportów wewnętrznych EGEC i IGA
  • zaproszenia na wydarzenia zamknięte PSG, EGEC
    i IGA

Logowanie

Członkowie wspierający