Strona główna
Konkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – II edycja

Konkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – II edycja

konkurs na najlepszy artykuł o geotermii

Zarząd PSG serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Naukową Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego (PSG) za publikację o tematyce z zakresu geotermii.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace polskich autorów, także niebędących członkami PSG, jednak zgłoszenia powinien dokonać członek naszego Stowarzyszenia. Prace nadesłane na konkurs powinny być napisane w języku polskim lub angielskim, opublikowane pomiędzy 1 czerwca 2018 r. do 31 maja 2020.

Na Państwa zgłoszenia do konkursu będziemy czekać do dnia 31 maja 2020 r. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod adresem: https://forms.gle/sAe1UJfcsJZTnimi9

W razie potrzeby prosimy o kontakt e-mailowy (psg@agh.edu.pl). Pełny regulamin przyznawania Nagrody Naukowej PSG za publikację o tematyce z zakresu geotermii znajdą Państwo tutaj:  https://goo.gl/fTxEVf).

Nagrodą w konkursie będzie bezpłatny udział autora lub jednego z autorów w nadchodzącym VII Ogólnopolskim Kongresie Geotermalnym. Prace organizacyjne w kwestii Kongresu trwają; informacje na ten temat będziemy publikować na stronie www Stowarzyszenia.

O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani przed upływem terminu uiszczenia opłaty konferencyjnej VII OKG, tak aby zwycięzca odpowiednio wcześnie wiedział, że jego uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.  

Zarząd PSG

Członkowie wspierający